Słaby występ Lamparta

[podpis] TW
strony lokalne GW - Rzeszów nr 215, wydanie z dnia 14/09/2009Sport, str. 8

Dopiero ósme miejsce zajął Dawid Lampart, żużlowiec Marmy Hadykówki Rzeszów, w finale Brązowego Kasku. W turnieju tym uczestniczą zawodnicy, którzy nie ukończyli 19. roku życia.Rozegrany we Wrocławiu finał wygrał przedstawiciel gospodarzy Maciej Janowski, który uzyskał komplet 15 punktów. Drugi był Patryk Dudek z Falubazu Zielona Góra, a trzeci Łukasz Sówka z Lazura Ostrów. Ci dwaj zawodnicy uzyskali po 13 punktów, ale w biegu dodatkowym lepszy okazał się zielonogórzanin. Tuż za podium uplasował...