Wisły powtórka z nieskuteczności. Ledwie trzy bramki Końskich w 24 minuty

[podpis] ADAM GOŁĄB
strony lokalne GW - Kielce nr 227, wydanie z dnia 28/09/2009Sport, str. 10

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH. Świętokrzyskie siódemki na drugim biegunie. Po inauguracji bez porażki wyjazdy do Bochni i Łodzi bez punktów.Wisła: Skowron, Polit - Kuroś 6, Karbownik 5, Cupisz 4, Dusak 4, Ogrodnik 4, Kubisztal 2, Szklarski 2, Gach, Kutek, N. Trojanowski.Podopieczni Adama Węgrzynowskiego powtórzyli mało chwalebny wyczyn z inauguracji. Znów w ostatnich pięciu minutach nie zdobyli bramki (zamurował ją Jarosław Gut), a stracili pięć. W ten sposób zmarnowali cały wysiłek, jaki włożyli w d...