Urban mówi: Szacunek

[podpis] ROZMAWIAŁ KAMIL SIAŁKOWSKI;KAMIL SIAŁKOWSKI
strony lokalne GW - Zielona Góra nr 229, wydanie z dnia 30/09/2009Sport, str. 8

Cudu nie było, wicelider ekstraklasy wygrał w Gorzowie 2:0, ale... - Na awans musieliśmy tutaj mocno się napracować, w drugiej połowie to gospodarze byli lepszym zespołem - pochwalił trener Legii Jan UrbanW 62. min wprowadzony na drugą połowę do napadu GKP 23-latek Sebastian Janusiński otrzymał rewelacyjne podanie z głębi pola. Delikatnie dotknął piłki i w ten sposób minął już rozpaczliwie interweniującego Jana Muchę. Strzelił do pustej bramki. Niestety na drodze piłki znalazł się stoper gości I...