Górnik Polkowice wreszcie zwycięski

[podpis] DARLUC
Gazeta Sport - Wrocław nr 239, wydanie z dnia 12/10/2009Wiadomości lokalne, str. 11

II LIGA PIŁKARSKA

Górnik Polkowice wygrał z Rakowem Częstochowa i przełamał złą passę trzech kolejnych spotkań bez zwycięstwa.W 53. minucie wynik spotkania otworzył Łukasz Sierpina. Pomocnik drużyny z Polkowic silnym uderzeniem zza pola karnego pokonał bramkarza gości. 20 minut później piłki ręką w polu karnym dotknął Marek Opałacz i sędzia podyktował dla Rakowa rzut karny, który na gola zamienił Marcin Pietroń.Drużyna Rakowa długo z remisu się nie cieszyła. Odpowiedź podopiecznych Dominika Nowaka była niemalże n...