Finał tylko dla KSSPR

[podpis] GAD
strony lokalne GW - Kielce nr 239, wydanie z dnia 12/10/2009Sport, str. 12

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Udana końcówka KSSPR Końskie, nieudana Wisły Sandomierz. W 4. kolejce punktowali tylko ci pierwsi.MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 22:25 (11:11)Końskie: Ratuszniak - T. Napierała 9, Bąk 6, Kubała 4, Baturin 4, M. Przybylski 1, Fiutek 1, Majchrzak, W. Trojanowski, Słonicki, Smołuch.Wyrównany mecz z happy endem dla gości. Przed przerwą najczęściej notowany był remis. Na początku drugiej połowy na dwie bramki odskoczyli gospodarze. Przegonić ich udało się dopiero w ostatnich mi...