Druga porażka koszykarzy Czarnych Słupsk. Zadecydował początek trzeciej kwarty

[podpis] OSA
strony lokalne GW - Gdańsk nr 242, wydanie z dnia 15/10/2009Sport, str. 16

Koszykarze Energi Czarni Słupsk przegrali w Poznaniu z PBG Basket Poznań 73:84. To już druga porażka podopiecznych Igorsa Miglinieksa w dopiero co rozpoczętym sezonie.Mecz od początku miał niesamowicie wyrównany przebieg, w pierwszej połowie żaden zespół nie był w stanie odskoczyć od przeciwnika na odległość większą niż 3-4 punkty. Często na tablicy wyników widniał remis, a prowadzenie co chwilę przechodziło z rąk do rąk. W pierwszej kwarcie w zespole Czarnych wynik trzymał Chris Daniels. Ameryk...