Sopocianki są liderem

[podpis] MKOR
Gazeta Sport - Gdańsk nr 245, wydanie z dnia 19/10/2009Siatkówka, str. 14

BUDOWLANI - TREFL 1:3

Od 0:1 do zwycięstwa - tak przebiegał mecz siatkarek Trefla Sopot z Budowlanymi Toruń. Dzięki drugiemu zwycięstwu w sezonie siatkarki Edwarda Pawluna są liderem I ligi.Siatkarki Trefla rozpoczęły sezon z wysokiego C. Przed tygodniem nie dały szans zawodniczkom z Mysłowic (3:0), a w drugiej kolejce pokonały Budowlanych. Początek meczu, aż do końca pierwszego seta, przebiegał pod dyktando gospodyń, które zagrywką rozbijały siatkarki Trefla. W drugim secie sopocianki dopiero w końcówce odzyskały ró...