Gonili, gonili i dogonili

[podpis] MD
Gazeta Sport - Gdańsk nr 245, wydanie z dnia 19/10/2009Koszykówka, str. 16

POLONIA - POLPHARMA 63:75

W drugiej kwarcie koszykarze Polpharmy przegrywali już z Polonią różnicą 11 pkt. Wtedy rozpoczęli pogoń za rywalem i wygrali.Koszykarze Polpharmy przeszli obok gry w pierwszej kwarcie spotkania. Całe szczęście, że na boisku był Łukasz Majewski, bo gdyby nie jego postawa, skończyłoby się pogromem. Skrzydłowy gości w całym meczu spędził na ławce rezerwowych tylko nieco ponad półtorej minuty. Trener Milija Bogicević nie mógł sobie pozwolić, aby drużyna grała bez Majewskiego. Polak celnie rzucał (13...