Demolka pod rzeszowską siatką

[podpis] MICHAŁ CZAJKA
strony lokalne GW - Rzeszów nr 251, wydanie z dnia 26/10/2009Sport, str. 12

Siatkówka. Debiut we własnej hali w tym sezonie rzeszowianie mają już za sobą. Asseco Resovia bardzo pewnie pokonała beniaminka Pamapol Siatkarza Wieluń 3:0. Gospodarze od drugiego seta dominowali w każdym elemencie gry.Jeszcze przed początkiem sobotniego meczu doceniono Krzysztofa Ignaczaka, który odebrał nagrody za mistrzostwo Europy z reprezentacją oraz dla najlepszego gracza Asseco Resovii w głosowaniu internautów. Po raz pierwszy natomiast przed rzeszowską publicznością mieli pokazać się br...