Rezerwy AZS UWM ograły lidera

[podpis] SEWO
strony lokalne GW - Olsztyn nr 258, wydanie z dnia 03/11/2009Sport, str. 12

Drużyna z Warszawy, która jest tegorocznym beniaminkiem, do stolicy Warmii i Mazur przyjeżdżała w roli faworyta. I po pierwszym secie wydawało się, że podopieczni Edwarda Skorka z akademickich derbów wyjdą górą. Wyrównana gra toczyła się do stanu 21:21, a po udanym bloku goście wyszli na prowadzenie. Ze zwycięstwa w tej partii cieszyli się, gdy najpierw Grzegorz Krzan zepsuł zagrywkę, a następnie olsztynianie popełnili błąd podczas ataku ze środka. Drugi set to zdecydowana przewaga rezerw AZS UW...