Koguty rozstrzelane w kilkadziesiąt sekund

[podpis] ŁJ
Metro nr 1698, wydanie z dnia 02/11/2009SPORT, str. 10

43. minuta derbowego spotkania Arsenalu z Tottenhamem - Bacary Sagna dośrodkowuje w pole karne gości, a Robin van Persie uprzedza Ledleya Kinga i zdobywa gola na 1:0. Ta akcja podcina skrzydła dobrze grającym dotąd "Kogutom". Podopieczni Harry'ego Redknappa niemrawo wznawiają grę od środka boiska. Na futbolówkę rzuca się Cesc Fabregas, mija kilku rywali i staje oko w oko z Heurelho Gomesem. Brazylijski bramkarz jest bezradny, po precyzyjnym strzale Hiszpana wyjmuje piłkę z siatki. Marzący o ...