Porażka i nowy trener sanoczan

[podpis] TW
strony lokalne GW - Rzeszów nr 265, wydanie z dnia 12/11/2009Sport, str. 8

HOKEJ NA LODZIE Słowak Lubomir Rohacik został nowym szkoleniowcem ekstraklasowych hokeistów Ciarko KH Sanok. Po porażce 1:2 z TKH Toruń zastąpił on swojego rodaka Jozefa Skokana.Sanoczanie przegrali z drużyną z Torunia, mimo że już w 83. sekundzie meczu objęli prowadzenie po strzale Słowaka Viliama Cacho. - W pierwszej tercji przeważaliśmy, ale nie wykorzystaliśmy sytuacji, co się później na nas zemściło - mówił po meczu Skokan.W 32. minucie wyrównał inny ze Słowaków, Zoltan Kubat, a w 51. minuc...