ZAPROSZENIE

[podpis] JW
strony lokalne GW - Łódź nr 273, wydanie z dnia 21/11/2009Sport, str. 19

W sobotę kibice koszykówki w regionie łódzkim będę emocjonować się tylko I-ligowymi rozgrywkami. ŁKS Sphinx Petrolinvest będzie podejmować Start Lublin, który w tym sezonie wygrał cztery z ośmiu spotk...

LO-DLO

• Gwiazdkowy zarobek na Petrolinvest

Ponad 1 mln zł zarobił Beskidzki Dom Maklerski, kupując od swego głównego akcjonariusza Prokom Investments akcje Petrolinvestu, też kontrolowanego przez Prokom.BDM kupił od Prokomu 5 tys. akcji Petro

• SPORT W SKRÓCIE

GW Łódź

Kłopoty ŁKS z uczniamiKoszykarze lidera tabeli II ligi dopiero w ostatniej kwarcie zapewnili sobie zwycięstwo w zaległym meczu z OSSM Warszawa.ŁKS Petrolinvest - OSSM Warszawa 74:62ŁKS: Bąk 16, Trep

• ŁKS Petrolinvest blisko I ligi

GW Łódź

Koszykarze ŁKS po raz drugi pokonali Astorię Bydgoszcz i o awans do I ligi zagrają z Bonduellem Gniewkowo.Dla gospodarzy wczorajsze spotkanie zaczęło się doskonale, bo po pięciu minutach prowadzili 1