KOMÓRKA BEZ TAJEMNIC

[podpis] TEKST | ŁUKASZ FIGIELSKI, TOMEK JARMUŻEWSKI, PIOTR KUBIŃSKI, MACIEK SIKORSKI
Logo nr 12, wydanie z dnia 01/12/2009TECHNO, str. 82

KOMÓRKA BEZ TAJEMNIC

Używasz jej na co dzień. Nawet się nie zastanawiasz, jak działa. I dobrze, właśnie tak powinno być. Kiedy nadchodzi czas zmiany komórki na nową, czujesz się jednak trochę zagubiony. Specyfikacje techniczne smartfonów przerażają bardziej niż licealne klasówki z matematyki czy fizyki. Zakresy, systemy, megapiksele... Postaramy się wyjaśnić, o co w tym wszystkim chodzi.Przygoda z telefonią bezprzewodową zaczęła się w latach 90. Mało abonentów, duże urządzenia (kto nie pamięta Motoroli Associate 200...

RP-MVC

Podobne artykuły

 • SMART MOŻE WIĘCEJ

  Logo

  Od najtańszych po najdroższe. Z różnymi systemami, ekranami i dodatkami. Te urządzenia znajdziesz w aktualnej ofercie operatorów i w sklepach z elektroniką.

 • 33 KOMÓRKI Z NAWIGACJĄ

  Logo

  Komórka z dużym wyświetlaczem, dobrym głośnikiem i odbiornikiem GPS może zastąpić tradycyjne samochodowe urządzenie do nawigacji. Na lipcowe podróże proponujemy 33 nowiutkie telefony. Przed zakupem sprzętu koniecznie przeczytaj nasz niezbędnik!

 • KOMÓRKI PRZYSZŁOŚCI

  Logo

  Na targach Mobile World Congress w Barcelonie dowiedzieliśmy się, co niedługo wrzucą do gablot salonów producenci komórek z całego świata. Wszystkich połączyła jedna obsesja: ekran dotykowy.

Polecane tematy