Po sukcesie w Szwajcarii zn闚 wpadka

[podpis] ADAM MU匠O, BIAΧSTOK
Gazeta Sport - Pozna nr 292, wydanie z dnia 14/12/2009Wydarzenia lokalne, str. 14

SIATK紟KA. AZS BIAΧSTOK - PTPS PIx 3:1

24:20 prowadzi造 w drugim secie siatkarki PTPS Pi豉 z AZS Bia造stok. By造 o krok od wyr闚nania stanu meczu na 1:1. Przegra造 jednak tego seta, a potem i ca造 mecz.Trenerzy, jak i zawodniczki obu zespo堯w byli zgodni, 瞠 ko鎍闚ka drugiego seta by豉 decyduj帷a dla ca貫go spotkania. Tak Pi豉 zaprzepa軼i豉 sw szanse. - Po tym secie siad豉 nam psychika - m闚i trener Wojciech Lalek. Nic dziwnego, bo Pi豉 mia豉 wtedy cztery pi趾i setowe. Przegra豉 wszystkie.By這 to w momencie, gdy z powodu fatalnego ...