Wojewoda podsumował mijający rok

[podpis] WIOLETTA SAWICKA
strony lokalne GW - Olsztyn nr 295, wydanie z dnia 17/12/2009Wydarzenia, str. 3

Wojewoda podsumował mijający rok

Mamy większy budżet, realizujemy zobowiązania, inwestujemy. Jednym słowem, mimo kryzysu, to nie był zły rok dla Warmii i Mazur - powiedział podczas spotkania z dziennikarzami wojewoda Marian Podziewski.Tegoroczny budżet województwa to 1 mld 230 mln zł. Najwięcej, bo ponad połowę pieniędzy, pochłonęła pomoc społeczna. - Przede wszystkim na wypłatę świadczeń dla osób pozbawianych zasiłków dla bezrobotnych - mówi wojewoda. Jak podkreślał, mimo że to był trudny rok, to w województwie nie zaniechano ...

OL-DLO

Podobne artykuły

 • Spadło bezrobocie w USA, zwyżka na giełdach

  Gazeta Wyborcza

  Stopa bezrobocia w USA nieoczekiwanie spadła do 10 proc. W Warszawie WIG20 zyskał 1,5 proc. w pięć minut, a na zamknięciu ustanowił nowy tegoroczny rekord.

 • Bezrobotna Europa

  Gazeta Wyborcza

  Recesja się kończy, pozostawiając rynek pracy w opłakanym stanie. W ciągu roku w Unii liczba bezrobotnych wzrosła o 5 mln, do ponad 22 mln osób. Na Łotwie i w Hiszpanii bezrobocie sięga 20 proc., a wśród młodzieży nawet 42 proc.!

 • Samotne wyspy pracy

  Gazeta Praca - Kraj

  Pod względem poziomu bezrobocia Polska nie jest zieloną wyspą, lecz raczej muchomorem - na czerwonym tle są odosobnione wysepki, na których pracę znaleźć można o wiele łatwiej. Oto mapa tego archipelagu.

Polecane tematy