Szybsze pieniądze

[podpis] HUBERT WOŹNIAK
strony lokalne GW - Płock nr 298, wydanie z dnia 21/12/2009Wydarzenia, str. 3

Szybsze pieniądze

Płock otrzymał mały prezent na gwiazdkę: zgodę ministra sportu na wcześniejsze przekazanie pieniędzy na budowę hali sportowo-widowiskowejPowstająca na placu Celebry hala sportowo-widowiskowa będzie kosztowała ponad 100 mln zł. Ministerstwo Sportu i Turystyki zgodziło się inwestycję dofinansować i przekazać 10 mln zł. Pieniądze te miały być wypłacone w trzech transzach. W tym roku Płock miał otrzymać niecałe 1,4 mln zł. W przyszłym - 6 mln zł, a w kolejnym jeszcze ponad 2,6 mln.W listopadzie tego...

[autor fot./rys] PIOTR AUGUSTYNIAK
PL-DLO

Podobne artykuły

 • Minister obiecał pieniądze na miejski basen

  strony lokalne GW - Lublin

  Nie wiadomo, jaka to będzie suma, bo resort nie rozdzielił tegorocznych dotacji, ale Adam Giersz, minister sportu i turystyki, zapewnił wczoraj w Lublinie, że pieniądze na basen będą.

 • Platini na losowaniu

  strony lokalne GW - Kraków

  Szef europejskiej piłki Michel Platini oraz ministrowie sportu wszystkich państw Unii przyjadą jutro do Krakowa na losowanie par barażowych eliminacji Euro 2012 - po raz pierwszy przeprowadzone poza Szwajcarią!

 • Otwarcie Narodowego dopiero w przyszłym roku

  strony lokalne GW - Warszawa

  Odbiory będą trwały do 6 grudnia. Z różnych powodów wydaje nam się, że lepiej zorganizować pierwszą imprezę na Stadionie Narodowym dopiero po Nowym Roku - mówi minister sportu Joanna Mucha.

Polecane tematy