null

• Piłkarze OKS dostali lanie od Ruchu

strony lokalne GW - Olsztyn

- Wyglądało to tak, jakby przeciwnicy kopali leżącego - tak po przegranym przez olsztynian meczu 1:5 skwitował występ Łukasz Kościuczuk, dyrektor sportowy OKS 1945. Jeziorak wygrał w Suwałkach 2:0

• Wigry wciąż niepokonane na wiosnę

strony lokalne GW - Białystok

Bramka Macieja Makuszewskiego dała Wigrom Suwałki trzy punkty we wczorajszym meczu z Jeziorakiem Iława. Freskovita Wysokie Mazowieckie dziś zagra w Elblągu.

• Trzecia porażka Jezioraka z rzędu

To był jeden z czarniejszych weekendów w drugoligowych rozgrywkach dla zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego. W sobotę po słabym meczu cenne punkty stracili piłkarze OKS 1945 Olsztyn, którzy niespodziewanie przegrali 0:2 z jednym z najsłabszych zespołów w grupie wschodniej - Concordią Piotrków Trybunalski. Pokonani z boiska schodzili także zawodnicy elbląskiej Olimpii, przegrywając na własnym boisku ze Stalą Rzeszów (0:1). Na wysokości zadania nie stanęli ponadto gracze z Iławy. W Wysokiem Mazowieckiem ulegli gospodarzom 1:2 i była to trzecia porażka z rzędu podopiecznych Wojciecha Tarnowskiego. Pojedynek na Podlasiu ze względu na obfite opady deszczu został przerwany w 20. minucie na kwadrans. Po 29 kolejkach iławianie z 43 oczkami zajmują dziesiątą pozycję w tabeli (11 zwycięstw, 10 remisów oraz 8 porażek). Już w najbliższą środę drugoligowcy odrobią zaległości. OKS zmierzy się u siebie ze Startem Otwock, Olimpia z Przebojem, zaś Jeziorak wyjeżdża do Nowego Dworu Mazowieckiego.