Zostawimy Kolno Na Ofsajdzie

[podpis] sh
GAZETA W POWIECIE nr 0 dodatek do GAZETA W POWIECIE, dodatek do GW Białystok nr 76, wydanie z dnia 31/03/1999, str. 4

Zostawimy Kolno Na Ofsajdzie

Miasto I Gmina Nowogród

Za poprzedniego ustroju mówiło się o gospodarzach miasta i gminy: "Swój w urodziwym terenie". Potem burmistrza Józefa Piątka służby ochrony środowiska obciążały winą za brak komunalnej oczyszczalni i bezradność wobec totalnego wysypiska wokół wsi letniskowej w Balikach.

- W październiku ubiegłego roku zaczęliśmy budowę oczyszczalni i do października tego roku skończymy - mówi triumfalnie burmistrz Nowogrodu.

Miasto już nie będzie wymieniane wespół z Kolnem jako ostatnie na ziemi łomż...

BI-DLO_D

Podobne artykuły

 • Bigos na Trakcie

  Gazeta Stołeczna

  Występy artystów na estradach, przemarsze orkiestr, kawalkady koni i powozów, ogródki polityczne, zawody sportowe, pokazy akrobatów i fajerwerki na Trakcie Królewskim - zapowiadają organizatorzy Wars

 • KRÓTKO

  TURYSTYKA

  Dzieci gór w Nowym Sączu Święto Dzieci Gór 2004 - XII Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych rozpocznie się 25 lipca w Nowym Sączu i potrwa do 1 sierpnia. Będzie można usłyszeć mło

 • ARTYSTA DO SKLEPU

  Gazeta Wyborcza

  Kiedyś twórcy wychodzili na ulicę, by obrażać mieszczan. Teraz chcą bratać się z ludem Zakończony w sobotę cykl akcji artystycznych w sklepach i na ulicach warszawskiej Pragi "Sąsiedzi dla sąsiadów"

Polecane tematy