Uczniowie w końcu dostaną owoce

[podpis] PK, PAP
strony lokalne GW - Lublin nr 35, wydanie z dnia 11/02/2010Wydarzenia, str. 4

Uczniowie w końcu dostaną owoce

Rząd właśnie złagodził warunki programu "Owoce w szkole". Zmiany zaczną obowiązywać w ciągu miesiąca. Mają ułatwić życie dostawcom owoców i warzyw.Nowelizacja rozporządzenia została przyjęta 9 lutego....

LU-DLO

Podobne artykuły

 • Wrocławska prasa pisała:

  WROCŁAWSKIE DEKADY, dodatek do GW Wrocław

  Serce huty bije nowocześnieKonsekwentnie wcielać w życie program partii

 • WYPROSTOWAĆ sposób myślenia

  Gazeta Wyborcza

  Zapowiedź czystki w szeregach partii i wprowadzenie w życie nowego programu studiów na uniwersytecie pekińskim roz­poczęły kolejny tydzień stanu wojennego w Chinach.

 • Busko pełne gwiazd

  strony lokalne GW - Kielce

  Dziś o godzinie 19 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury wystąpi akordeonista Marcin Wyrostek. Ogólnopolską sławę przyniosły mu brawurowe występy i zwycięstwo w drugiej edycji programu "Mam talent". W ubiegłym roku jego album "Magia Del Tango" pokrył się platyną i został nominowany do Fryderyka w kategorii debiut i album roku - muzyka kameralna. Wstęp na jego koncert kosztuje 50 zł. Z kolei dwie godziny później w pińczowskiej synagodze wystąpią Leopold Kozłowski i jego goście. Muzycy zagrają nie tylko stare, przedwojenne utwory rodem z żydowskich ulic, lecz też powojenne kompozycje Kozłowskiego. Nazywany jest on ostatnim żyjącym w Polsce przedwojennym klezmerem. Całe życie poświęcił muzyce. Był między innymi kierownikiem muzycznym Teatru Żydowskiego w Warszawie i kapeli cygańskiej Roma. Wstęp na ten koncert kosztuje 80 zł.

Polecane tematy