Zielonogórski PKS sprzedaje bilety w internecie

[podpis] KOSMA ZATORSKI
strony lokalne GW - Zielona Góra nr 45, wydanie z dnia 23/02/2010Wydarzenia, str. 4

Zielonogórski PKS sprzedaje bilety w internecie

Pasażerowie zielonogórskiego PKS-u mogą zapomnieć o staniu w długich kolejkach. Bilety kupią przez internet..Wystarczy wejść na naszą stronę - www.pks24.zgora.pl - zachęca zielonogórski przewoźnik. Można kupić bilety miesięczne oraz przejazdówki na kursy dalekobieżne do 38 miast w Polsce. - Zakup biletu jest jednoznaczny z rezerwacją miejsca. Pasażer planuje podróż np. w góry do Zakopanego. Kupuje bilet przez internet na kursy tam i na powrót, płaci za bilet online, a odbiera go w autobusie u ki...

ZI-DLO

Podobne artykuły

 • Autobus 105 do Ostaszewa

  strony lokalne GW - Toruń

  MZK w porozumieniu z Apatorem uruchomił linię autobusową do podtoruńskiego Ostaszewa. Tam przeniosła się z naszego miasta spółka produkująca m.in. liczniki mediów.

 • Bilety u konduktora z komputerkiem

  strony lokalne GW - Częstochowa

  W pociągach regionalnych pojawiły się przenośne kasy. Konduktorzy sprzedają na razie bilety jednorazowe, ale w przyszłości będzie można u nich kupić także miesięczne.

 • Tańsze bilety MPK dla Malawy

  strony lokalne GW - Rzeszów

  Mieszkańcy Malawy korzystający z linii nr 6 MPK od 1 kwietnia za przejazd będą płacić 2,4 zł - tyle samo co mieszkańcy Rzeszowa. W piątek zgodzili się na to rzeszowscy radni.

Polecane tematy