null

Podobne artykuły

 • Szkoleniowcy powoli zamykają składy

  strony lokalne GW - Olsztyn

  Od początku tygodnia na zgrupowaniu w Bartoszycach przebywają piłkarze warszawskiej Legii, którzy na co dzień występują w młodej ekstraklasie. W międzyczasie zaplanowali sparingi z naszymi drugoligowcami. Pierwszym ich przeciwnikiem był Jeziorak Iława, w którym prawdopodobnie dojdzie do poważnych zmian kadrowych. Szkoleniowiec Wojciech Tarnowski nadal poszukuje zawodników, którzy mogliby uzupełnić drużynę. Największe szanse na pozostanie w Jezioraku mają dwaj testowani bramkarze Mateusz Imianowski (Olimpia 2004 Elbląg) i Mateusz Leśniewski (Motor Lubawa). Tym bardziej że z klubem pożegnali się dotychczasowi golkiperzy Tomasz Staniszewski oraz Jacek Malanowski. Być może w przyszłym sezonie kibice z Iławy zobaczą w akcji Łukasza Kuśnierza [Mrągowia Mrągowo - red.], Piotra Piceluka [Motor Lubawa] i Łukasza Frączka [Stal Poniatowa]. Po ostatnich meczach kontrolnych trener zrezygnował z usług Adriana Korzeniewskiego ze Startu Nidzica. - Kadrę chcę mieć zamkniętą najpóźniej do poniedziałku - mówi Tarnowski. - W sobotę gramy jeszcze sparing z Huraganem Morąg [w Miłakowie - red.].

 • Zbliżają się półfinały WPP

  GW Olsztyn

  PIŁKA NOŻNA. OKS 1945 Olsztyn z Olimpią Elbląg i Jeziorak Iława z Huraganem Morąg - tak wyglądają półfinałowe pary Wojewódzkiego Pucharu Polski. Teoretycznie ciekawszym spotkaniem wydaje się mecz w s

 • Pogoda pokrzyżowała plany trzecioligowców

  strony lokalne GW - Olsztyn

  Weekendowe spotkania sobota: Huragan Morąg - Mrągowia Mrągowo (godz. 14), Pogoń Łapy - Cresovia Siemiatycze (15), niedziela: Vęgoria Węgorzewo - Czarni Olecko (15)

Polecane tematy