Z gości zeszło powietrze

[podpis] MACIEJ NOWOCIEŃ
strony lokalne GW - Olsztyn nr 73, wydanie z dnia 27/03/2010Sport, str. 8

W inauguracyjnym meczu fazy play-off siatkarskiej PlusLigi zawodnicy AZS UWM przegrali z ZAKS-ą Kędzierzyn-Koźle 0:3. Olsztynianie jedynie w pierwszym secie zagrozili wyżej notowanym rywalomZawodnicy Krzysztofa Stelmacha od początku objęli trzypunktowe prowadzenie, a już przy stanie 3:6 trener AZS Mariusz Sordyl poprosił o chwilę oddechu. Od tego momentu rywalizacja wyrównała się, dopiero przy stanie 12:14 znakomicie prezentujący się w pierwszym secie Paulo Anchieta zniwelował przewagę rywali do...

OL-DLO

• 1:0 dla Zaksy

strony lokalne GW - Opole

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu play-off PlusLigi Zaksa Kędzierzyn-Koźle pokonała w trzech setach AZS UWM Olsztyn. O ile zwycięstwa można było się spodziewać, o tyle jego rozmiarów już niekoniecznie

• Show Józka

strony lokalne GW - Olsztyn

AZS UWM w drugim meczu I rundy play-off wygrał w Kędzierzynie-Koźlu 3:2 (25:20, 23:25, 13:25, 25:18, 15:13). Dzięki temu wyrównał bilans rywalizacji po 1. Przypomnijmy do kolejnego etapu awansuje drużyna, która wygra trzykrotnie. Tymczasem najbliższe dwa spotkania rozegrane zostaną w Uranii (czwartek i piątek o godz. 18).

• Jeszcze nie tym razem

Nie zobaczymy siatkarzy AZS UWM Olsztyn w półfinałach mistrzostw Polski. W piątek akademicy po raz trzeci przegrali z ZAKS-ą Kędzierzyn-Koźle, tracąc szanse na awans. Nie mają jednak powodów do wstydu, z wyżej notowanym rywalem zagrali bez kompleksów