W Zabrzu pojawił się Charles de Gol

[podpis] PIOTR PŁATEK
strony lokalne GW - Katowice nr 73, wydanie z dnia 27/03/2010Sport, str. 11

Górnik po raz drugi wiosną stracił punkty. Tym razem zremisował u siebie z Flotą Świnoujście. - W pierwszej połowie nie widziałem moich piłkarzy. To się nie może powtórzyć - zapowiedział trener Adam NawałkaEnsar Arifović przez pół roku grał w Zabrzu. Nikt w Świnoujściu nie zna tak dobrze obecnego Górnika jak on. - Zobaczy pan, że po 10 minutach meczu przy wyniku 0:0 nogi im zaczną drżeć, zacznie się presja, nerwy. W tym upatruję szansy Floty - analizował Bośniak.Trafił bez pudła. Zabrzanie przep...