Szramiak wicemistrzem Europy

[podpis] JACEK KONOPACKI
strony lokalne GW - Opole nr 83, wydanie z dnia 09/04/2010Sport, str. 12

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW. Sztangista Budowlanych Opole Krzysztof Szramiak odniósł właśnie największy sukces w swojej dotychczasowej karierze i zdobył srebrny medal mistrzostw Europy w MińskuHala w stolicy Białorusi jest bardzo szczęśliwa dla niespełna 26-letniego rodowitego opolanina - to właśnie tutaj zdobył srebrny medal mistrzostw świata juniorów w 2004 roku. Wczoraj po sześciu latach powrócił w to samo miejsce i znów stanął na drugim stopniu podium.Już w pierwszej części rywalizacji - rwaniu - S...