W SKRÓCIE

[podpis] BUJAL;JW;BUJAL
Sport.pl - Łódź nr 102, wydanie z dnia 04/05/2010Wiadomości lokalne, str. 18

Rugbiści mistrzów Polski wygrali w Olsztynie turniej President?s Cup. Łodzianie w dwóch meczach zdobyli aż 151 punktów. - Musimy korzystać z każdej szansy rozegrania dodatkowych spotkań, bo im więcej będziemy grać, tym w wyższej formie powinniśmy być - tłumaczył decyzję o udziale w turnieju Mirosław Żórawski. W półfinale i finale Żórawski pozwolił zagrać ponad 20 zawodnikom, w tym wielu zmiennikom. Nie odbiło się to jednak na grze mistrzów Polski, których do zwycięstwa z litewskimi drużynami Kur...