Skok Rafineria wygrywa i jest już liderem w RedBox

[podpis] MARCIN SZULIK
strony lokalne GW - Gdańsk nr 133, wydanie z dnia 10/06/2010Sport, str. 19

Ale do wygrania wiosennej edycji ligi droga jest jeszcze daleka.Bardzo ciekawie zapowiada się walka o mistrzostwo ligi. Po wtorkowym zwycięstwie ze Spider Games na pozycję lidera awansował zespół Skok Rafineria. Mecz był taki, jaki w lidze RedBox wiele - niezwykle zacięty i pełen spięć podbramkowych. Tego dnia lepiej dysponowany był zespół Skoku i to on zdobył trzy punkty, które przesunęły go na pierwszą pozycję. Na drugim miejscu jest Nextboard.pl, który również ma wielką ochotę zostać mistrzem...