Gimnazjaliści z tamtejszych szkół wypadli najlepiej w województwie. W kwietniu kończący gimnazja pisali egzamin, od którego zależą szanse na dobre liceum. W teście humanistycznym musieli m.in. napisać...

LO-DLO

• Podwójnie złoty

Gazeta Stołeczna

Dwa złote medale w kolarskich mistrzostwach Polski juniorów młodszych wywalczył na torze w Żyrardowie zawodnik Vitesse Skierniewice Grzegorz Trębski. Zwyciężył on w wyścigu na 1 km ze startu zatrzyma

• Banaszek na ziemi toruńskiej

Dariusz Banaszek (Warta Damis Szurkowski) wygrał XV wyścig kolarski "Po Ziemi Toruńskiej". W wyścigu, składającym się z prologu i trzech etapów, startowało 118 zawodników z kraju oraz Holendrzy. Osta

• Co, gdzie, kiedy...

Otwarte Mistrzostwa Żyrardowa w tenisie ziemnym rozpoczynają się dzisiaj o godz. 9 na kortach OSiR przy ul. Żeromskiego. Rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: do 12 lat i do 16 lat.Organizat