Niepewność Anny Jesień

[podpis] MA
strony lokalne GW - Białystok nr 171, wydanie z dnia 24/07/2010Sport, str. 8

Wciąż nie wiadomo, czy Anna Jesień z LŁKS-u Prefbet Śniadowo Łomża wystąpi na mistrzostwach Europy w Barcelonie, które rozpoczynają się we wtorek.Jesień to najlepsza w Polsce zawodniczka w ostatnich latach w konkurencji 400 metrów przez płotki. Brązowa medalistka mistrzostw świata z Osaki (2007 rok) i uczestniczka igrzysk olimpijskich od tego sezonu reprezentuje barwy klubu z naszego województwa - LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża. Właśnie dla barw Prefbetu miała pewnie sięgnąć po złoty medal mistrzos...