Czy o. Rydzyk może odprawiać msze

[podpis] HOŁ
Gazeta Wyborcza nr 176, wydanie z dnia 30/07/2010Kraj, str. 5

Czy o. Rydzyk może odprawiać msze

"Tadeusz Rydzyk jest pierwszą ofiarą przegranych przez Kościół wyborów prezydenckich. Ma zakaz prowadzenia i współprowadzenia liturgii do czerwca 2011" - napisał w swoim blogu Janusz Palikot.Poseł Platformy umieścił wpis w czwartek rano i opatrzył komentarzem: "No i dobrze! Należało mu się. Choć złośliwi twierdzą, że to nie za politykę, ale za fakt, że cały biznes toruński należy do jakichś dwu prywatnych gości, a nie do zakonu. Mniejsza o to - w czasie mszy za Jankowskiego ojciec dyrektor siedz...

RP-DGW

Podobne artykuły

 • Ojciec Rydzyk sugeruje, że wybory będą sfałszowane

  Gazeta Wyborcza

  - Komorowski, człowiek WSI. I cieszy się, że będzie w Moskwie - mówił na antenie Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk. I ostrzegał, że podczas wyborów prezydenckich "będą przekręty nie z tej ziemi". Kręcić mają "służby".

 • Rydzyk broni obrońców spod Pałacu

  Gazeta Wyborcza

  - To są bohaterzy - mówi Tadeusz Rydzyk o tłumie, który nie pozwolił we wtorek przenieść krzyża spod Pałacu Prezydenckiego.

 • O. Rydzyk: Ani myślę płacić karę

  strony lokalne GW - Toruń

  O. Tadeusz Rydzyk, skazany przed miesiącem na grzywnę za nielegalną zbiórkę pieniędzy, oświadczył wczoraj w Radiu Maryja, że nie zamierza płacić kary i nie skorzysta z propozycji pokrycia jej przez kogoś.

Polecane tematy