Z kortów na Kotowie do Australii

[podpis] RED
strony lokalne GW - Poznań nr 188, wydanie z dnia 13/08/2010Sport, str. 15

Z kortów na Kotowie do Australii

Wyjazd do Australii jest główną nagrodą Amatorskiego Turnieju Tenisowego KIA Soul Open. Wielkopolskie eliminacje - w ten weekend na kortach przy ul. Kotowo 62.W rozgrywkach biorą udział pary mieszane, a zwycięzcy pojadą do Australii i zagrają w finale światowym rozgrywanym podczas Australian Open 2011. - KIA Amateur Australian Open jest częścią globalnego programu promującego markę KIA - mówi Grzegorz Leśniczek z firmy KIA Motors Polska. - Najlepsi amatorzy mają szansę zagrać na korcie głównym R...

PO-DLO

Podobne artykuły

 • Turniej amatorskiego tenisa w Rzeszowie

  strony lokalne GW - Rzeszów

  W sobotę i niedzielę na kortach Podkarpackiej Akademii Tenisowej odbędą się podkarpackie eliminacje Amatorskiego Turnieju Tenisowego KIA Soul Open. W rozgrywkach biorą udział pary mieszane, a zwycięzcy pojadą do Australii i zagrają w finale światowym rozgrywanym podczas Australian Open 2011.

 • KIA Soul Open 2010 - kolejny turniej, tym razem w Lublinie

  strony lokalne GW - Lublin

  Dziś i jutro na kortach przy al. Zygmuntowskich odbędą się lubelskie eliminacje amatorskiego turnieju tenisowego KIA Soul Open. W rozgrywkach biorą udział pary mieszane, a zwycięzcy pojadą do Australii i zagrają w finale światowym rozgrywanym podczas Australian Open 2011. Początek imprezy o godz. 8.30.

 • Tenis w Gdyni

  strony lokalne GW - Gdańsk

  W weekend na kortach Arki Gdynia przy ul. Ejsmonda 3 odbędą się pomorskie eliminacje Amatorskiego Turnieju Tenisowego KIA Soul Open 2010.

Polecane tematy