Hydrozagadka

[podpis] OPRAC. DSZAD
Wysokie Obcasy Kraj nr 195, wydanie z dnia 21/08/2010URODA NOWOŚCI, str. 23

Hydrozagadka

56 proc. kobiet stosuje kremy nawilżające, wynika z badań H&B dla GfK PoloniaPo pigułkach na siwienie ("WO" z 14.08.10, "Bez pokrycia") - kolejne. Badania opublikowane w International Journal of Cosmetic Science dowodzą, że przyjmowanie suplementów diety z ceramidami z pszenicy codziennie przez trzy miesiące może znacznie poprawić nawilżenie naskórka. To dobra wiadomość. Zła jest taka, że badania sfinansowała firma produkująca pigułki, a pozytywny wynik testów wykazał korneometr (przyrząd sprawd...

[autor fot./rys] AGATA JAKUBOWSKA, STYL. KATARZYNA TKACZYK-DOMAGAŁA
RP-TOB

Podobne artykuły

 • CIACHO Z KREMEM

  Logo

  Jaki typ mężczyzny pociąga współczesne kobiety? Zadbany! Troskę o wygląd warto zacząć od twarzy. By twoja cera nie była szara, matowa i nie przypominała tektury, postaraj się dużo spać, mniej pracować i unikać klimatyzowanych pomieszczeń, a przede wszystkim zacznij regularnie stosować krem nawilżający.

 • ZABEZPIECZ SIĘ!

  Logo

  Zimą o twarz i ręce trzeba dbać szczególnie. Nawet krótki spacer w mroźny, słoneczny dzień z niezabezpieczoną skórą grozi fatalnymi, nieodwracalnymi skutkami. Odmrożone, sine dłonie, purpurowe policzki, czerwony nos i posłoneczne plamy nie są seksi. Na rynku są setki kosmetyków, które mają temu zapobiec. Prezentujemy najlepsze, i podpowiadamy jak je stosować.

 • MYĆ CZY NIE MYĆ?

  Wysokie Obcasy Kraj

  Oto jest pytanie. Do dermatologów

Polecane tematy