Ławrow dla ambasadorów

[podpis] MARCIN WOJCIECHOWSKI, MOSKWA, JACEK PAWLICKI;PW
Gazeta Wyborcza nr 198, wydanie z dnia 25/08/2010Kraj, str. 4

Ławrow dla ambasadorów

Rosyjski szef MSZ w przyszłym tygodniu wygłosi wykład dla polskich ambasadorów o współpracy Moskwy z UEPrzyjazd Siergieja Ławrowa do Warszawy jest związany z tym, że w drugim półroczu 2011 r. Polska obejmie przewodnictwo w UE. Ławrow przedstawi rosyjską wizję rozwoju stosunków z Europą.2 września szef dyplomacji Rosji wygłosi wykład w Krajowej Szkole Administracji Publicznej, a po nim wystąpi polski szef MSZ Radosław Sikorski, który opowie, jak Polska widzi współpracę z Rosją w ramach UE. Potem ...

[autor fot./rys] WOJCIECH OLKUŚNIK
RP-DGW

Podobne artykuły

 • Europa, USA, przyszłość

  Gazeta Wyborcza

  Relacje Europy i Stanów Zjednoczonych są w kryzysie, tak samo Unia Europejska i NATO - to konkluzja części uczestników drugiego dnia seminarium Fundacji im. prof. Bronisława Geremka. - A dzięki komu mamy dwadzieścia lat pokoju i dobrobytu? - pytali inni.

 • Jak zginął Kaddafi

  Gazeta Wyborcza

  Zabity w czwartek dyktator zostanie pochowany w ciągu 24 godzin zgodnie z muzułmańskim obrządkiem - poinformował w piątek dowódca sił Narodowej Rady Libijskiej (NRL) Abdul-Salam Eleiwa.

 • Jak się broni Europa

  Gazeta Wyborcza

  Polska po latach chce brać aktywny udział w europejskiej wspólnej polityce obronnej - mówił wczoraj szef MON Bogdan Klich. - Problem w tym, że uszło z niej powietrze - komentował prof. Roman Kuźniar.

Polecane tematy