Starcie liderów

[podpis] KW
strony lokalne GW - Radom nr 225, wydanie z dnia 25/09/2010Sport, str. 8

Starcie liderów

Do arcyważnego pojedynku na szczycie pomiędzy wiceliderem i liderem IV ligi dojdzie w Grójcu. Mazowsze podejmie Orła Wierzbica.Bez wątpienia wszystkie oczy kibiców zwrócone będą na sobotnie starcie Mazowsza Grójec i Orła Wierzbica. Orzeł to lider, który wygrał jak na razie wszystkie spotkania, natomiast Mazowsze ma pięć zwycięstw i dwa remisy. W ekipie Mazowsza na pewno nie zagra mocny punkt drużyny bramkarz Mariusz Osiński. Przeszedł on już operację ścięgna Achillesa, której nabawił się w meczu...

RA-DLO

Podobne artykuły

 • Hit sezonu - Orzeł podejmie Mazowsze

  strony lokalne GW - Radom

  Już w sobotę na wszystkich kibiców czwartoligowego futbolu czeka prawdziwy klasyk. Orzeł Wierzbica, który jest liderem rozgrywek, podejmować będzie u siebie w derbach regionu radomskiego zajmujące drugie miejsce Mazowsze Grójec.

 • Korespondencyjne derby liderów - Orła i Mazowsza

  strony lokalne GW - Radom

  Dwa pojedynki derbowe w IV lidze piłkarskiej obejrzą kibice w nadchodzący weekend. Orzeł Wierzbica zamierza zrewanżować się za porażkę w poprzedniej kolejce (0:1 z Pilicą w Białobrzegach) i pokonać u siebie Zwoleniankę Zwoleń. Druga ekipa stawki - Mazowsze Grójec - punktów szukać będzie w Iłży.

 • Czwartoligowcy zagrają w jednej grupie

  strony lokalne GW - Radom

  Mazowiecki Związek Piłki Nożnej dokonał podziału zespołów, które mają prawo gry w czwartej lidze. Zgodnie z oczekiwaniami przedstawiciele regionu radomskiego znaleźli się w komplecie w tzw. grupie południowej.

Polecane tematy