Egzotyczne rywalki pod bielską siatką

[podpis] PP
strony lokalne GW - Katowice nr 230, wydanie z dnia 01/10/2010Sport, str. 22

Trzy dni z siatkówką w stolicy Podbeskidzia. Od dzisiaj w Bielsku-Białej XX Turniej o Puchar Prezydenta.Dawno już bielska impreza nie miała tak silnej obsady. W hali przy ulicy Rychlińskiego pojawią s...

KA-DLO

• SPORT W SKRÓCIE

strony lokalne GW - Katowice

SZERMIERKA Gruchała przegrała W Sosnowcu rozpoczęły się mistrzostwa Polski. W finałach floretu Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) pokonała klubową koleżankę Sylwię Gruchałę 10:9, a Leszek

• Bez kładki między pocztą a zamkiem

strony lokalne GW - Bielsko-Biała

Kładka zawieszona nad ulicą między Pocztą Główną a murami zamku Sułkowskich ułatwiłaby mieszkańcom i turystom dojście na bielską starówkę. Zdaniem konserwatora zabytków taka budowla byłaby jednak szkodliwa i niepotrzebna

• Jacek Krywult

Poczet Prezydentów Miast

To jego trzecia kadencja na stanowisku prezydenta. W wyborach startował jako kandydat niezależny i wygrał już w pierwszej turze. Zdobył 75,71 proc. głosów. W fotelu prezydenta Bielska-Białej zasiadał