Rywal Wigier da na tacę

[podpis] MA
strony lokalne GW - Białystok nr 232, wydanie z dnia 04/10/2010Sport, str. 11

Cenną wygraną, bo na wyjeździe, odniósł Sokół Sokółka. Ruch Wysokie Mazowieckie pokonał rywala z czołówki. Z kolei Wigry Suwałki zremisowały po raz dziewiąty w sezonieRuch przerwał passę Pelikana Łowicz, który wczoraj w Wysokiem Mazowieckiem poniósł pierwszą porażkę w II lidze. Jedyną bramkę zdobył najskuteczniejszy w drużynie Arkadiusz Żaglewski.- Eugeniusz Kołodziejczyk dokładnie dośrodkował, a Żaglewski z czterech metrów pokonała bramkarza - opowiada Sławomir Kopczewski, trener Ruchu, którego...