Sensacje wymagają determinacji

[podpis] REJ
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 236, wydanie z dnia 08/10/2010Sport, str. 14

KOSZYKÓWKANiespodzianki w Toruniu nie było, a szkoda, bo zwycięstwo beniaminka Widzewa Łódź z mistrzem Polski pokazało, że sensacje są możliwe. Potrzeba jednak do tego wiary i determinacji od pierwszej do ostatniej minuty. Tego właśnie zabrakło Artego w środowym meczu z Energą.O to także do swoich zawodniczek miał największe pretensje szkoleniowiec bydgoskich koszykarek Adam Ziemiński. Efektem mniejszej determinacji była przegrana walka na tablicach. Bydgoszczanki zebrały aż 13 mniej piłek niż r...