2+1= MUZYKA NA 5!

[podpis] TEKST | FIGIELSKY & SIKORSKY
Logo nr 9, wydanie z dnia 01/09/2010TECHNO, str. 80

2+1= MUZYKA NA 5!

Komputer to nie kalkulator. Oglądamy na nim filmy, odtwarzamy muzykę, no i, oczywiście, dużo gramy. Warto zainwestować w odpowiednie głośniki. Zestawy 2.1, składające się z dwóch satelitarnych (lewego i prawego) oraz subwoofera, to ekonomiczne rozwiązanie na domowe stereo. U nas, jak zawsze, nowości i przeboje.Modecom MC-2090Cena: 130 złGłośniki satelitarne: 10x9,5x17 cm, RMS: 2x12 WPasmo przenoszenia: 35 Hz - 20 kHzGłośnik basowy: 22,5x24x17 cm, RMS: 16 WPilot: brakSkrzynie wszystkich głośników...

RP-MVC

Podobne artykuły

 • MAŁE GRA PIĘKNIE

  Logo

  Potrafią więcej niż tradycyjne wieże, a dzięki smukłym sylwetkom świetnie prezentują się w sypialni. Niektóre strzelają w górę supergłośnikami, inne wyglądają jak kosmiczny spodek dokujący iPoda. Są w nich klasyczne radia FM i czytniki płyt CD, często także DVD, a nawet Blu-ray. Miewają bezprzewodowy dostęp do internetu. Co sprytniejsze radzą sobie z mniej typowymi formatami plików i zgrywają kompakty do formatu MP3. Warto dopłacić do dobrej (mini)wieży, aby chwile spędzone w łóżku były jeszcze przyjemniejsze.

 • ZESTAW SOBIE KINO

  Logo

  Skompletuj z nami swój wymarzony zestaw kina domowego. Z niesłychanie bogatej oferty rynkowej pomożemy ci wybrać odpowiedni telewizor, głośniki i odtwarzacz DVD.

 • SEANS NETBOOKOWY

  Logo

  Zainteresowanie laptopami o przekątnej ekranu powyżej 17 cali, które zastępują dziś tradycyjne pecety, ciągle rośnie. Do domu potrzebny jest sprzęt wydajny, z dużym wyświetlaczem oraz dobrym dźwiękiem. Do wygodnej pracy, a zwłaszcza do oglądania filmów. Dlatego na najnowszych sprzętach liderów rynku odpaliliśmy majowe premiery Blu-ray i DVD.

Polecane tematy