Faworyt Pedersen

[podpis] TOMASZ WELC;ML
strony lokalne GW - Rzeszów nr 243, wydanie z dnia 16/10/2010Sport, str. 8

Żużel. Duńczyk Nicki Pedersen, trzykrotny mistrz świata, będzie największą gwiazdą sobotniego XXVII Memoriału im. Eugeniusza Nazimka, który rozegrany zostanie w Rzeszowie. Gościem specjalnym będzie aktualny mistrz świata Tomasz GollobPedersen, który wygrał turniej memoriałowy w 2007 roku, będzie jednym z kandydatów do zwycięstwa i zgarnięcia głównej nagrody, która wynosi 40 tys. zł, czyli jest większa niż za zwycięstwo w pojedynczej rundzie Grand Prix (11 tys. dolarów, czyli ok. 30 tys. zł). Opr...