Panorama europejska

[podpis] EWAORC
Co Jest Grane - Wrocław nr 259, wydanie z dnia 05/11/2010KINO, str. 6

MULTIPLEKS PASAŻ GRUNWALDZKI. Przegląd filmowy

Panorama europejska

Rusza nowy filmowy projekt edukacyjny, który przybliży nam dorobek współczesnej europejskiej kinematografii."EuropaEuropa - panorama kina europejskiego" będzie cyklem filmowych spotkań, które - z wyłączeniem grudnia - będą odbywać się w co drugą środę miesiąca. Dodatkowo przed wybranymi seansami prelekcje wygłoszą wykładowcy Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.W środę na seansie inaugurującym projekt zostanie wyświetlony hiszpański dramat "Yo, también" ("Ja też!") wyreżyserowany przez Alvaro Pastora i ...

WR-TCG

Podobne artykuły

 • W Krakowie święto

  Metro

  Konkursy z 88 filmami, kilkaset pokazów i mnóstwo cykli - to wszystko na 47. Krakowskim Festiwalu Filmowym, który odbędzie się w dniach 31 maja - 5 czerwca.

 • Filmowe bajki o ludziach

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Polski film "Sztuczki" - zdobywca Złotych Lwów na zeszłorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - rozpocznie dziś wieczorem w Gdańsku cykl plenerowych pokazów "Kino pod Niebem"

 • Bursztynowa fregata wypływa z sopockiego portu

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Pokaz niezależnej komedii "W stepie szerokim" Abelarda Gizy rozpocznie w środę wieczorem nowy sopocki cykl pokazów filmowych i multimedialnych pod wspólną nazwą "Bursztynowa fregata".

Polecane tematy