Wyłudzamy na potęgę

[podpis] MAREK MAMOŃ
strony lokalne GW - Częstochowa nr 258, wydanie z dnia 04/11/2010Wydarzenia, str. 3

Wyłudzamy na potęgę

Policjanci z Lublińca rozbili grupę przestępczą zajmującą się wyłudzaniem kredytów. Szefem był mieszkaniec Częstochowy oferujący pomoc osobom bez zdolności kredytowej i którym banki odmówiły udzielenia pożyczkiTo już plaga, nie ma tygodnia, abyśmy nie zatrzymywali oszustów przy próbach wyłudzania pożyczek. Większość to tzw. słupy, rekrutujące się praktycznie ze wszystkich środowisk - bezrobotni, renciści, studenci, gospodynie domowe - mówią policjanci.W miniony piątek policjanci z Lublińca zajmu...

CZ-DLO

Podobne artykuły

 • W zorganizowanej grupie wyłudzali bankowe pożyczki

  strony lokalne GW - Częstochowa

  Częstochowscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali siedem osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wyłudzających kredyty z banków. W rok "zarobili" ponad 160 tys. zł.

 • Wpadli tuż przed skokiem

  strony lokalne GW - Częstochowa

  Policjanci zatrzymali trzech członków zorganizowanej grupy przestępczej napadającej na banki, którzy przygotowywali się do kolejnego skoku - tym razem na jubilera.

 • mBank już nie będzie utrudniał życia bezrobotnym

  Gazeta Wyborcza

  Po interwencji "Gazety" szefowie mBanku zmienili zdanie i wydali wszystkim bezrobotnym kredytobiorcom zaświadczenia uprawniające do otrzymania rządowej pomocy w spłacie kredytu hipotecznego.

Polecane tematy