Rafał Dutkiewicz wygrał z Platformą

[podpis] MICHAŁ KOKOT, JACEK HARŁUKOWICZ
strony lokalne GW - Wrocław nr 265, wydanie z dnia 13/11/2010Jedynka, str. 1

Rafał Dutkiewicz wygrał z Platformą

Sąd Okręgowy we Wrocławiu nakazał Platformie Obywatelskiej sprostować nieprawdziwe informacje o komitecie wyborczym Rafała Dutkiewicza. Ogłoszenie ma być opublikowane w ciągu 48 godzin na łamach "Gazety Wyborczej" i "Polska The Times". PO ma także wpłacić 10 tys. zł na dziecięcą klinikę onkologiiPostanowienie jest jednak nieprawomocne, a Platforma zamierza złożyć dzisiaj zażalenie. Jeśli tak się stanie, to sztab będzie musiał ewentualnie opublikować sprostowanie dopiero po prawomocnym orzeczeniu...

[autor fot./rys] MACIEJ ŚWIERCZYŃSKI
WR-DLO

Podobne artykuły

 • PO przegrała z Dutkiewiczem

  Gazeta Wyborcza

  Wrocławski sąd okręgowy nakazał PO sprostowanie nieprawdziwych informacji o komitecie wyborczym prezydenta miasta Rafała Dutkiewicza. Partia zamieściła w środę w prasie ogłoszenia: "Głosując na Rafała Dutkiewicza i jego kolegów, oddajesz władzę w ręce PiS".

 • Sejmikowa awantura o AOW

  strony lokalne GW - Wrocław

  Radni opozycyjnych klubów PiS i Dolny Śląsk XXI w sejmiku województwa zarzucają Platformie Obywatelskiej, że zablokowała dyskusję na temat apelu samorządowców do rządu o bezpłatną Autostradową Obwodnicę Wrocławia.

 • Zaiskrzyło w sejmikowej koalicji

  strony lokalne GW - Wrocław

  Michał Huzarski, radny sejmiku województwa z SLD, zarzuca Platformie, że ta lekceważy koalicjantów. Poszło o sprawę łączenia szpitali w Jeleniej Górze i Kowarach, którą forsuje marszałek Rafał Jurkowlaniec.

Polecane tematy