O zakazie palenia

[podpis] OXNARD;NIEPOLAK;MIREK;JES;MK
strony lokalne GW - Olsztyn nr 266, wydanie z dnia 15/11/2010Z drugiej strony, str. 2

O zakazie palenia

Będzie obowiązywał także w pubach i restauracjach. Co na to internauci?I bardzo dobrze! Wreszcie wyjście do baru nie będzie się wiązało z cuchnącym odorem [papierosowym - red.]. Całe ubranie i włosy mam zawsze przesiąknięte tym syfem. Chciałbym wreszcie móc pójść na piwko i bilard, a potem nie musieć tłumaczyć dziecku, że nie byłem w jakiejś zapuszczonej spelunie, tylko chciałem się kulturalnie spotkać z kumplami.Aż ciśnie się na usta frazes PRL-owskiej propagandy: tak wykuwała się wolność. I fa...

OL-DLO

Podobne artykuły

 • Nie chciał zabić, nic nie pamięta

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Przed gdańskim sądem stanął b. policjant oskarżony o zastrzelenie kolegi z broni służbowej. Grozi mu dożywocie. Na pierwszej rozprawie oskarżony rozpłakał się i przepraszał bliskich ofiary: - Byłem zamroczony alkoholem. To nie było zamierzone.

 • Licealiści oskarżeni o rozbój

  strony lokalne GW - Białystok

  Ta sądowa sprawa to historia o tym, jak jedna feralna noc może zmienić na zawsze życie dwóch zupełnie przeciętnych chłopaków. A przepis na zaprzepaszczenie przyszłości brzmi: 0,7 litra wódki, po dwa piwa na głowę i źle pojęta ułańska fantazja.

 • Uderzyli deską w głowę, by zabrać pieniądze i wódkę

  strony lokalne GW - Częstochowa

  Dzielnicowi z posterunku we Wręczycy Wielkiej zatrzymali mężczyzn, którzy uderzyli deską w tył głowy 33--latka, a następnie zabrali mu 50 zł, pół litra wódki i puszkę piwa. Teraz grozi im kara 12 lat więzienia.

Polecane tematy