Ławka Końskich za krótka na Bochnię

[podpis] GAD
strony lokalne GW - Kielce nr 266, wydanie z dnia 15/11/2010Sport, str. 11

Tylko w pierwszej połowie osłabiony KSSPR Końskie radził sobie z będącym w jego zasięgu Stalproduktem BKS-em Bochnia. Z braku sił gospodarzy rywale skorzystali po przerwie.KSSPR musiał sobie radzić bez kontuzjowanych Michała Przybylskiego, Krzysztofa Słonickiego i Sebastiana Iskry (jego najlepszy strzelec Sebastian Smołuch też nie jest zdrowy). Dysponujących większym zagrożeniem z drugiej linii gości próbowali zatrzymać wysuniętą obroną. Udawało się, dopóki agresywnie broniący podopieczni Rafała...