Zgłosiliśmy propozycje niemożliwe do zrealizowania

[podpis] ATA
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 268, wydanie z dnia 17/11/2010Jedynka, str. 1

Zgłosiliśmy propozycje niemożliwe do zrealizowania

Już wiemy, dlaczego Bydgoszcz nie będzie Europejską Stolicą Kultury.Niejasna koncepcja organizacyjna i deklaracje, które nie przekładają się na realne projekty - to przyczyny, które zadecydowały o tym, że odpadliśmy z konkursu o tytuł ESK 2016.Raport dotyczący pierwszego etapu konkursu został opublikowany w poniedziałek na stronie internetowej Ministerstwa Kultury. Komisja złożona z 13 ekspertów doceniła w bydgoskiej aplikacji odwołanie się do tradycji muzycznych. Spodobał się także happening zo...

BS-DLO

Podobne artykuły

 • Gdzie najlepiej uczą prawa?

  strony lokalne GW - Lublin

  Kto najlepiej zdaje na aplikacje? W czołówce uczelni są absolwenci prawa z Katowic i Łodzi. UMCS - na dziesiątym miejscu.

 • ESK 2016: Solidarność artystów

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Biuro Gdańsk Europejska Stolica Kultury 2016 opublikowało właśnie w internecie fragmenty konkursowej aplikacji, w których znaleźć można szczegółowe informacje o idei, celach i głównych polach tematycznych naszej kandydatury.

 • Wrocław pokazuje atuty

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Wrocław opublikował właśnie dokument, który dał temu miastu wejście do finału konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. Tym samym Gdańsk pozostał jedynym z pięciu finalistów, który na taki krok się nie zdecydował.

Polecane tematy