Turów wreszcie wygrał na wyjeździe. Czarni niepokonani

[podpis] SZCZEPAN RADZKI
strony lokalne GW - Wrocław nr 279, wydanie z dnia 30/11/2010Sport, str. 16

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo odnieśli koszykarze PGE Turowa Zgorzelec, którzy pokonali rewelacyjnie wcześniej grający Zastal Zielona Góra. W tej kolejce świetną reklamą basketu było spotkanie Trefla Sopot z Czarnymi Słupsk.To dopiero pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Turowa w tym sezonie i równocześnie pierwsza porażka Zastalu we własnej hali w tych rozgrywkach. Kluczową była trzecia kwarta pojedynku, którą Turów wygrał 18:17. Poprzednie mecze ligowe i właśnie trzecie kwarty w wykonaniu Zastalu był...