Faceci nie myślą o jednym

[podpis] ROZMAWIAŁA BOŻENA AKSAMIT
strony lokalne GW - Opole nr 283, wydanie z dnia 04/12/2010Wydarzenia, str. 5

Faceci nie myślą o jednym

- Dobra rozmowa z mężczyzną to rausz podobny zakochaniu - mówi Dorota Wodecka, reporterka "GW", autorka książki "Mężczyźni rozmawiają o wszystkim"DOROTA WODECKA: Dla zawrotu głowy. Dobra rozmowa to rausz podobny zakochaniu. A ja jestem i kochliwa, i zmienna. Raz kocham się w architekturze, a innym razem dzielę noc z książką. Za każdym razem to wielka miłość. I za każdym nie ostatnia. A więc zawracam im głowę w imię miłości, która może się spełnić.A tak konkretnie zaczęło się od cyklu reporterski...

OP-DLO

Podobne artykuły

 • FACET CHCE WOJNY

  strony lokalne GW - Katowice

  Rylskiemu zawiozłam kwiaty... Równouprawnienie pozwala chyba dać facetowi kwiaty? Zachował się iście po męsku. Położył je na kuchennym blacie. I kiedy rozmawialiśmy, one więdły bez wody - mówi Dorota Wodecka, reporterka "Gazety Wyborczej", autorka książki "Mężczyźni rozmawiają o wszystkim"

 • Facet chce wojny

  strony lokalne GW - Gdańsk

  Rylskiemu zawiozłam kwiaty... Równouprawnienie pozwala chyba dać facetowi kwiaty? On zachował się iście po męsku. Położył je na kuchennym blacie. I kiedy rozmawialiśmy, więdły bez wody. Rozmowa z Dorotą Wodecką, reporterką "Gazety Wyborczej", autorką książki "Mężczyźni rozmawiają o wszystkim"

 • FACET CHCE WOJNY

  strony lokalne GW - Wrocław

  Rylskiemu zawiozłam kwiaty... Równouprawnienie pozwala chyba dać facetowi kwiaty? Zachował się iście po męsku. Położył je na kuchennym blacie. I kiedy rozmawialiśmy, one więdły bez wody - mówi Dorota Wodecka, dziennikarka "Gazety" i autorka książki "Mężczyźni rozmawiają o wszystkim"

Polecane tematy