Animator restaurator

[podpis] ŁUKASZ CEGLIŃSKI
Sport.pl - Warszawa nr 290, wydanie z dnia 13/12/2010Koszykówka, str. 9

Marko Brkić i Bartosz Bochno trafili superważne rzuty w ostatnich sekundach czwartej kwarty i dogrywki w Poznaniu i PGE Turów Zgorzelec wygrał 72:71 mecz z PBG Basket, który do przerwy wydawał się rozstrzygnięty na korzyść poznaniaków (prowadzili 40:20).Walter Hodge dwie sekundy przed końcem trafił nad trzema rywalami i Zastal Zielona Góra przerwał serię trzech porażek, pokonując 74:73 Kotwicę Kołobrzeg.Lider Tauron Basket Ligi Energa Czarni Słupsk w przełomie drugiej i trzeciej kwarty miał zryw...