Sikora celuje na piątkę

[podpis] QBI
Sport.pl - Warszawa nr 290, wydanie z dnia 13/12/2010Inne wydarzenia, str. 10

BIATLON. PŚ W HOCHFILZEN

Tomasz Sikora był w sobotę 17. na 12,5 km, a w niedzielę pomógł męskiej sztafecie zająć 12. lokatę - najlepszą od czterech lat. Polak wciąż biega dość wolno, ale strzela... genialnie.W całym Pucharze Świata jest tylko jeden zawodnik skuteczniejszy od Sikory na strzelnicy - to Bułgar Krasimir Anew, który - jak wylicza portal Biathlon.pl - na 60 strzałów spudłował dwa. Sikora trzykrotnie, co oznacza skuteczność na poziomie 95 proc. - aż o 11 pkt procentowych większą niż średnia z ostatnich trzech ...