Walczymy o czyste powietrze na Żywiecczyźnie

[podpis] DP
Nasze Beskidy nr 300, wydanie z dnia 24/12/2010, str. 6

Walczymy o czyste powietrze na Żywiecczyźnie

Dajmy Czadu! - Żywiec bez Czadu /www.zywiecbezczadu.beskidy.org.pl/ to kampania społeczna obejmująca swym zasięgiem Żywiec i okoliczne miejscowości, mająca na celu powstrzymanie procederu palenia śmieci.Projekt jest dofinansowany ze środków programu "Lokalne Partnerstwa PAWF" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce.Właśnie z tej okazji rozpoczęły się warsztaty prowadzone przez Dariusza Paczkowskiego, który w pięciu żywieckich szkołach przeprowadz...

[autor fot./rys] ARCHIWUM ORGANIZATORÓW
BL-OTJ

Podobne artykuły

 • Zadziałaj lokalnie z Arką

  strony lokalne GW - Radom

  Już po raz kolejny rusza program "Działaj lokalnie". Do 6 tys. zł można dostać na realizację ciekawych projektów. W tym roku do rozdania jest 55 tys. zł.

 • Lista bestsellerów "Gazety Wyborczej" wrzesień 2012

  [ DGW RP ] - Gazeta Wyborcza

  Literatura piękna Literatura piękna Liczba Ten Poprzedni miesięcy miesiąc miesiąc na liście 1 - Pięćdziesiąt twarzy Greya E.L. JAMES 1 (Sonia Draga) NOWOŚĆ Pierwszy tom powieściowej trylogii.

 • Tytuł: Żar - czyli świat pomiędzy niebem a ziemią

  Nasze Beskidy

  "?Żar?live klimaty" to tytuł projektu i równocześnie filmu. Realizatorami są mieszkańcy Żywiecczyzny: socjolog Anna Barabasz i fotograf Grzegorz Gemza, którzy działają w ramach programu "Działaj Lokalnie"

Polecane tematy